Open Space

Chcesz wiedzieć jak z różnego rodzaju problemami poradzili sobie w praktyce inni uczestnicy Konferencji? Jaki sposób znaleźli na uruchomienie procesu ciągłego doskonalenia? Jakie metody się sprawdzają i w jakich warunkach, a co nie działa? Szukasz nowego kierunku dla swoich działań, bądź inspiracji do ich zainicjowania? Te i inne podobne kwestie będą przedmiotem dyskusji na, odbywających się równolegle, kilkunastu sesjach inspirowanych technologią Open Space, zaplanowanych w pierwszym dniu Konferencji. O przebiegu tych sesji będą decydowali sami ich uczestnicy. Tempo rozmowy, poruszane tematy, refleksje i wnioski – wszystko zależy tutaj od uczestników. Jesteśmy przekonani, że to właśnie uczestnicy Konferencji staną się źródłem inicjatywy oraz twórczych pomysłów dla siebie nawzajem.
Małe grupy, tematy dyskusji nawiązujące do praktyki biznesowej, facilitatorzy wytypowani spośród uczestników Konferencji oraz wymiana doświadczeń i poglądów między praktykami biorącymi udział w imprezie, to tylko niektóre cechy, cieszącej się olbrzymim uznaniem uczestników poprzednich edycji Konferencji, dyskusji organizowanych w formule Open Space.
Aby przydzielić, każdej z kilkunastu odbywających się równolegle sesji, obszar tematyczny, chcemy usłyszeć w tym względzie propozycje bezpośrednio od uczestników Konferencji. Zgłoszenia tematów, prosimy przesyłać do 10. maja 2017 r. na adres: info@leankonf.pl
Wśród osób, które nadeślą zgłoszenia tematów rozlosujemy książki Wydawnictwa LEI Polska!

data: 6 czerwca 2017 czas: 12:45 - 14:00