Szef nie chce wysłać Cię na XVII Konferencję Lean Management? A może sam jesteś szefem i zastanawiasz się czy warto przyjechać? Oto 5 argumentów, dlaczego nie powinno Cię zabraknąć!

Konferencja Lean Management corocznie organizowana w czerwcu przez Lean Enterprise Institute Polska cieszy się ciągle rosnącą popularnością pomimo coraz większej liczby wydarzeń w Polsce o tematyce Lean i pokrewnej.

W 2015 roku liczba uczestników XV Konferencji Lean Management po raz pierwszy przekroczyła 450, a w 2016 roku pobity został i ten rekord.

Konferencja gromadzi co roku menadżerów, liderów, koordynatorów Lean i specjalistów chętnych do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy czy poznania najświeższych trendów z całego świata.

Zarządzający firmami w randze prezesów, członków zarządu i dyrektorów stanowili prawie 30% uczestników ostatnich edycji XIV, XV i XVI Konferencji Lean Management.

Dla menadżerów zastanawiających się jeszcze, dlaczego warto przyjechać do stolicy Dolnego Śląska i uczestniczyć w XVII Konferencji Lean Management, jak również dla tych chcących przekonać swojego przełożonego do wysłania go na to wydarzenie przygotowaliśmy 5 argumentów:

Znajdziesz rozwiązanie problemów, z którymi nie możesz się uporać w firmie.

Masz niepowtarzalną okazję spotkać się w kameralnym gronie z wybitnymi praktykami i ekspertami światowej klasy w ramach 75 minutowych spotkań Lean Coffee. Takich spotkań zaplanowano aż 10. Na przygotowane przez Ciebie pytanie lub przedstawiony problem znajdziecie rozwiązanie lub metodę jego wypracowania w firmie. Konferencja jest idealnym miejscem do wielu inspirujących do działania rozmów także z najlepszymi liderami w kraju, jak również do wymiany poglądów – zarówno podczas sesji pytań po każdym wystąpieniu, w kuluarach, a także w trakcie sesji prowadzonej w grupach tematycznych przez uczestników wg metody Open Space.

Sam decydujesz o programie Konferencji, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę, na której Ci zależy i którą potrzebujesz.

Masz wyjątkowo olbrzymi wybór – w programie znajduje się aż 29 sesji wystąpień w tym 10 studiów przypadków z najlepszych firm w Polsce – to od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał Twój indywidualny program konferencji. W pierwszych dwóch dniach konferencji uczestniczysz w 3 wystąpieniach plenarnych i 6 sesjach równoległych, które wybierasz spośród aż 26 dostępnych. W trzecim opcjonalnym dniu Konferencji możesz wybrać spośród 4 całodziennych warsztatów i 2 wizyt w przedsiębiorstwach (Toyota i Electrolux albo General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach).

Nawiążesz wartościowe relacje.

W ostatnich latach konferencja gromadzi ponad 450 praktyków Lean z Polski oraz z zagranicy. To niepowtarzalna szansa na nawiązanie długofalowych relacji, które w przyszłości mogą zaowocować wspólną wymianą doświadczeń, jak również współpracą czy wyjazdom benchmarkowym. Spotkasz ludzi z wielu branż, którzy mają, bądź mieli, podobne problemy i znaleźli rozwiązanie. Dowiesz się, w jaki sposób udało im się to zrobić, poznasz ich metody radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi, a także brakiem motywacji i zaangażowania pracowników w proces doskonalenia przedsiębiorstwa.

Poznasz światowe trendy.

Dzięki obecnym na konferencji zagranicznym gościom z grona najlepszych na świecie praktyków i ekspertów Lean, którzy na co dzień współpracują z firmami na całym świecie zdobędziesz zarówno wiedzę, jak i motywację do dalszego działania.

Masz pewność, że Konferencja jest na najwyższym poziomie.

Organizatorem XVII Konferencji Lean Management jest Lean Enterprise Institute Polska, który ma największe i najlepsze doświadczenie w Polsce w organizacji tego typu wydarzeń. Możesz być pewny najwyższego poziomu profesjonalizmu zarówno pod względem merytorycznej zawartości jak i pod względem organizacyjnym. Lean Enterprise Institute Polska to kilkanaście lat doświadczeń wspierania przedsiębiorstw w ich transformacji Lean w Polsce oraz kompetencje na poziomie klasy światowej, dzięki członkostwu w międzynarodowej sieci Lean Global Network, organizacji non profit zainicjowanej przez „ojców” ruchu Lean na świecie Jamesa Womacka i Daniela Jonesa.

 

Do zobaczenia w dniach 6 – 8 czerwca we Wrocławiu podczas XVII Konferencji Lean Management!

 

Pobierz dokument by przedstawić przełożonemu – kliknij TUTAJ aby go pobrać